Політика рецензування

Видання дотримується політики подвійного сліпого рецензування, що передбачає анонімне (як стосовно автора, так і рецензента) оцінювання статті кваліфікованим незалежним експертом у відповідній галузі.

Процедуру рецензування проходять наукові статті, оформлені у відповідності до «Керівництва для авторів».

 

Процедура рецензування

Статті надається реєстраційний код та вилучаються відомості про автора(-ів).

Реєстраційний код статті надсилається авторові.

Закодована стаття та форма рецензента надсилається фахівцю (члену редколегії, відповідальному за науковий напрям по темі статті, або зовнішньому рецензентові). До зовнішнього рецензування залучаються вітчизняні та закордонні фахівці, що мають наукові праці із заявленої у статті проблематики. Зовнішній рецензент, як правило, вибирається з урахуванням його поточного завантаження та згоди.

Рецензент, що одержав закодовану статтю, заповнює форму рецензента і визначає одну з наступних опцій:

-рекомендувати статтю до публікації;

-рекомендувати до публікації з доопрацюванням;

-не рекомендувати до публікації.

У разі рекомендації до публікації з доопрацюванням чи не рекомендування до друку авторові буде надіслано письмову аргументацію рецензента.

Статті, які було рекомендовано до опублікування з доопрацюванням, мають пройти повторне рецензування. У випадку повторного негативного результату рецензування стаття відхиляється та не підлягає подальшому розгляду.

Редакція не вступає в дискусію з авторами відхилених статей.

Термін рецензування в середньому складає від 1 до 2 місяців з моменту отримання статті оформленої відповідно до «Керівництва для авторів».

Статті рубрики “Від редакції” та статті інформаційного характеру не рецензуються.